Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk-lányok! Szerintetek ez a...

Fiúk-lányok! Szerintetek ez a cipő jól áll egy fiúnak, vagy nem?

Figyelt kérdés

Lányok, ti mit gondolok egy fiúról, ha ilyen cipőt vesz fel, fiúk ti felvennétek ilyet? Kort is írjatok légyszíves! Köszi előre is a választ! :)

[link]

[link]



2012. nov. 2. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon cigányos és otromba. Eléggé csúnya, főleg, hogy lakk...
2012. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek az ilyen cipők fiúkon, de ahogy érzed. Max. ha nem lenne ilyen piros azt mondanám még, hogy oké :)

15/L

2012. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Lol! Azért arra nem számítottam, hogy a válaszadók több mint 90%-ának nem fog tetszeni. Jó tudni, hogy mit gondol az átlagember, milyen a perspektívája. Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 2. 15:19
 14/16 anonim ***** válasza:
De ha neked ilyen a stílusod akkor szerintem nyugodtan vedd fel. Akkor jó tud kinézni, ha hasonló színű ruhákkal hordod.
2012. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
K*rva ronda kínai sz*r. :D
2012. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Erős Osiris NYC 83 utánérzésnek tartom ezt a cipőt. A formája meg az alapszíne még bőven jó (lenne) így is, de ez a csillogó (felső)rész valahogy nem igazán jön be. De a te korodban szerintem simán felvehető, de max. olyan 25 éves korig.
2012. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!