Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a tapasztalatotok a nyuszif...

Mi a tapasztalatotok a nyuszifüles pulcsiról? (linkelem)

Figyelt kérdés

[link]


Tényleg olyan jó puha és meleg, mint amilyennek kinéz? Ti honnan rendeltétek? Itt azt írják, pamut az anyaga, ugyanezekkel a képekkel a teszveszen poliészter szerepel. Vélemények?



#rendelés #pulóver #nyuszifüles pulcsi
2012. nov. 2. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, elég nyomi.
2012. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2012. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én egy másik oldalon azt olvastam,h anyaga:sherpa(ami nemtom,mi de nem hangzik túl jól) meg h a masni nem tartozék,szal ez a kép csalóka. itt olvastam: [link]

hát meg szentem totál hülyének fognak nézni,ha felveszed utcára. nekem is tetszik,de ennek azért nem tenném ki magam.

2012. nov. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok és alapvetően a magánügyemnek tartom, hogy otthon miben érezném jól magam a tv előtt, de azt sem kérdeztem, hogy az utcán tetszenék-e nektek benne :) Légyszi, akkor válaszoljatok, ha találkoztatok már ilyen pulcsival :) És köszi a linket, pont azért írtam ezt a kérdést, mert mindenhol mást olvasok róla és én se tudom, milyen lehet a valóságban
2012. nov. 2. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Farsangra megfelel :D
2012. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tényleg magánügy, hogy miért akar ilyet. Neki tetszik, és kész... ;). A barátnőmnek van nyuszifüles pulcsija, a kínaiból. Tudom, hogy te rendelni szeretnél, de... Az ő pulcsija nagyon meleg, belül ilyen puha szőrmés (vastagon), kívül meg pamut. Remélem segíthettem. :)

14/L

2012. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Nem a rendelés a lényeg, csak üzletben még sehol sem láttam. Megkérdezhetem, pontosan hol vette a barátnőd?
2012. nov. 7. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Budapesten a Pesti út melletti kínaiban. (meki előtt) :) De egyébként szinte minden kínaiban ugyanazt lehet kapni, szóval nem nagy baj, ha nem Budapesten laksz. :)
2012. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Tegnap néztem az Ázsia Centerben, de ott csak olyan belebújós volt, aminek az elején nyuszi volt és a kapucnin lévő fül is elég kicsi...jaj, de sokat válogatok :D
2012. nov. 10. 19:39
 10/10 anonim válasza:
szia nem tudom mennyire aktuális ez még de én vettem és nyugi énis 21 vagyok .. de ettöl még nem kell öreg mama ruhákba járnunk sztem.. :DD őő én megvettem de az anyaaga elég csalóka..nekem plüssnek tünt de nem oylat kaptam.. mindegy mert igyis szeretem :))
2013. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!