Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehéres, inkább krémszinű...

Fehéres, inkább krémszinű sapka, sötétbarna kabáttal jó?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a kabátom,vettem egy világos sapkát,a fekete nem állt jól. Viszont itthon gondolkoztam,hogy a táskám is fekete,a kesztyűm is meg sálam is csak fekete van :((( Ugye igy nagyon gáz lenne hordani? Mindenből vegyek fehéreset? Még a sál meg a kesztyű oké,de új táskára nincs pénzem. Szerintetek hogy kéne öltöznöm?
2012. nov. 2. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
igen jó hozzá.
2012. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na de mi jó hozzá? Barna kabát,fehér sapka,fekete kesztyű,fekete sál,fekete táska? Ez igy jó???? Kérlek részletezd,hogy mit cseréljek le!
2012. nov. 2. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit sem kell feltétlenül lecserélni, de ha ragaszkodsz hozzá... Én biztosan a kesztyűt cserélném le, mert az a legolcsóbb, akkor az passzol a sapkával, a sál meg a táskával. De úgy gondolom, felesleges ennyire görcsölni azon, hogy színben összepasszoljanak, mert ha amúgy harmónikus a szett, senkit sem izgat, hogy minek egyezik a színe.
2012. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!