Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény szegecses cuccokról?...

Vélemény szegecses cuccokról? Gáz vagy nem áz? Pl. Szegecses dzseki, hosszúfarmer aminek a hátulján a fenéknél szegecsből ki van rakva egy kereszt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
:S hát ha ilyen a stílusod..
2012. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Neked nem tetszenek? Mert amúgy nem vagyok rocker meg ilyesmi, csak most nagyon divatba vannak és nekem bejönnek. És kiváncsi vagyok maás véleményére, hogy ha pl megjelenek olyan farmerban mit gondolnak majd?
2012. nov. 3. 19:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nem ilyen a stílusod, akkor gáz. Szintén gáz, mert mostanában kb minden második tini ilyet hord.
2012. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak akkor jó, ha a stílusod kicsit rockosabb, vadabb. Divatból gáz.
2012. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :D régen nem tetszett,de amióta megláttam egy szegecses csizmát amiből pont nem volt a méretemben szerelmes lettem :D
2012. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nálunk egyetlen egy lánynak nincs a városba és ezt is én készítettem, vagyis a szegecseket én tetten bele. A stílusom pedig változó, néha vadabb, mint pl ezekkel a cuccokkal néha pedig ráunok, és máshogy öltözködök.
2012. nov. 3. 19:17
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezek még divatban vannak? Vagy újra?

Egyébként nem tudom,hogy mire gondolsz, mert a szegecses dzsekikből kétfélét láttam: Motoros formációt, ami vad, dinamikus, kemény hatást kelt és a gagyi tini dizájnt, ami röhejes. Egyiket sem ajánlom,ha nem a saját stílusod.


Másfelől pedig ha tetszik, miért ne? Azt viselsz, amit akarsz, ne mások mondják már meg. Ha viszont ott tartasz, hogy másnak kell megmondania, jóváhagynia egy ilyen döntést, akkor szerintem még nincs kiforrva az ízlésed.


Egy szó, mint száz: Olyan ruhát viselj, ami tetszik, kényelmes, stílusos és vállalod vele,hogy igen, ez te vagy.

2012. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát már hordtam többször csak most megfordult a fejemben ugyan mások mit gondolnak róla!
2012. nov. 3. 19:29
 9/15 A kérdező kommentje:
[link] így néz ki
2012. nov. 3. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:
Túl egyhelyen vannak
2012. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!