Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lyukas lesz egy zoknitok,...

Ha lyukas lesz egy zoknitok, vagy bármilyen ruhátok akkor megvarrjátok vagy kidobjátok? Márkás vagy inkább kínai ruhában jártok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kínai zoknikat kidobom, a többi márkás ruhámat megvarrom.
2012. nov. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Zokniból akár kínai, akár nem, mindig ugyanazzal a mintával, színnel egyszerre 2 párat veszek. Amikor az egyik párnak is egyik darabja kilyukat, no meg a másik párnak is az egyik darabja szintén, a maradék fél-fél párokat még mindig össze lehet pároztatni = ez a harmadik pár zokni. Majd ráérek kidobni, amikor már ebből is kilyukat az egyik. :))))
2012. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A ruhát megvarrom vagy anyám megvarrja, a zokni az attól függ. Ha térdzokni kis lyukkal, akkor igen, de a piacos, kínai zoknikat vagy kidobom, vagy itthon hordom, ha még jó állapotú. Ami elvásott/ vékonyodott, az megy a kukába.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
megvarrom, de ha menthetetlen, akkor kidobom. Nem járok márkás ruhában, bár nem tudom, hogy a H and M, Zara vagy New Yorker mennyire számít márkásnak. Vagy épp a Hádás cuccok. Kínaikat nem szeretem, mert agyon van minden cucc giccsezve... Itt csak fehérneműt vásárolok.
2012. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fanni1713 ***** válasza:
Kínait nem hordok és ha kilyukad a zoknim akkor kidobom ha viszont mondjuk egy farmerem vagy egy pólóm lyukad ki akkor azt megvarrom
2012. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A zoknit kidobom, ha más ruha és még menthető, akkor megvarrom.
2012. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak kenvelos, h&m , zara, mango, orsay, spider, dc, fox, berskha , stb ruhaim vannak, nem tudom ,hogy ezek markasnak szamitanak e ..

Megvarom, a zoknit meg eldobom.

14/L

2012. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!