Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is feltűnt, hogy...

Másnak is feltűnt, hogy nedves, vizes felületeken nagyon csúszik a Converse cipő?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy mivel gumi talpuk van a Converse tornacipőknek, így nem lesz gond, ha nedves a talaj... De legalább úgy csúszik nedves kövön, mintha jégen járnék. Én vagyok a béna vagy más is tapasztalta?

2012. nov. 5. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs Converse cipőm, de a Pumával ugyanez a helyzet. 4 Puma cipőm van, és mindegyik így viselkedik. Egyik nap bátran kilépek az ajtón, nedves volt a beton, hát majdnem elvágódtam. Hát mondom ilyen nincs, tényleg olyan volt szinte, mintha jégen csúszkálnék. Szeretem a Puma cipőket, de ezt nagyon elcseszik...

Van Diesel őszi bőr cipőm, azt pedig télen is szeretem hordani: mindenki csúszkál, én meg bátran megyek benne, rendesen tapad :)

Lehet, hogy én megyek furán, én is erre gondoltam, de akkor meg a Diesel miért nem csúszkál?

Remélem más is ír, és kiderül, hogy csak nekünk van-e fura lábunk :))

2012. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pont a gumissága miatt csúszik, főleg, ha van alatta egy kis falevél is...Arról meg ne is beszéljünk, ha esős időben mész be egy üzletbe, ami járólapos...
2012. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de nem pont a gumi talp az, ami jól tapad vizes felületen is? Ha nem, akkor melyik?:)
2012. nov. 5. 16:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sose hordok Converset esős, nedves időben, nem arra lett kitalálva. Én amúgy annyit tapasztaltam, hogy ha sokat gyalogolsz (túra, városnézés) akkor sem jó viselet, mert nem tartja jól a bokát és nem elég rugalmas a talpa sem. Olyankor mindig sportcipőt veszek. A Converseimet csak pár órára veszem fel max.
2012. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak Tisza cipőket hordok úgy 6éve, sehol nem tapasztaltam vele eddig csúszkálást, kivéve a jeget:D
2012. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te ilyen időben még converse-t hordasz? :O
2012. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem esőben hordom, hanem felszolgálok, de ha ki kell vinni valamit a teraszra, és épp esik, akkor van egy szakasz, ahol állandóan csúszkálok. Persze a tükörsima műanyag talpú csizmám stabilan megtapad ott is... nem értem!
2012. nov. 13. 08:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért csúszik mert tornacipő és alapból csúszásmentes PVC szőnyegre van tervezve és nem pedig utcai viseletre. Ezen annyira nagyon tapad, hogy még csikorog is a talpa.
2013. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!