Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikkel nem lehet és mikkel...

Mikkel nem lehet és mikkel lehet hordani egy ilyen nadrágot? Milyen korosztálynak/alkatnak való?

Figyelt kérdés
[link]
2012. nov. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 16-30 között simán lehet hordani, de még akár 40ig is. Igazából szerintem csomó mindennel lehet. Egyszínű inggel, pulóverrel. Arra figyelj, hogy milyen színt választasz hozzá. Pl a fehér-fekete jó, de színesből olyat válassz, ami előfordul a mintában is: piros, bordó, zöld kék, de a sárga is jó :)
2012. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért azt a 40-et eléggé megkérdőjelezem. Én 25-28 fölött már nem nagyon hordanám. Egyszínű felsők mennének hozzá, amilyen színek a nadrágban vannak, és még a fehér, púder és nude színek is.
2012. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 12-25-ig lehet hordani. :)

NEKEM NAGYON-NAGYON TETSZIK! :D:D

2012. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatalosabb, vékony nő szerintem még 35 körül is hordhatja, egyszínű felsőkkel.
2012. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!