Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát illik felvennie...

Milyen ruhát illik felvennie egy lánynak, egy délután 2 órakor kezdődő bankettre?

Figyelt kérdés
Az idén fejezem be az egyetemet, és most a hétvégén tartunk egy bankettet, amin az osztály és a tanárok lesznek jelen. A barátnőm szeretne elkisérni, és szép akar lenni ezért vett magának egy nagyestélyit. Később tudtuk csak meg, hogy az összejövetel délután kettőkor kezdődik. Az a kérdésem, hogy illik felvennie estélyi ruhát?
2008. máj. 23. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát délutánra azért inkább ne vegye fel. Vegyen fel inkább kisestélyit, én az ugyanilyen bankettünkön, egy ezüstszürke fűzőben voltam, és fekete hosszú nehézselyem szoknyában. Semmi flancos nem volt benne. Volt hozzá egy stólám, de azt nem vettem fel hozzá mert túlzásnak találtam. Viszont meg kéne tudnod, hogy milyen jellegű, attól , hogy ez egy bankett, simán el tudok képzelni laza öltözetet is. Kérdezősködj a többiektől, esetleg csaj csoporttársaidtól, hogy ők mibe jönnek.
2008. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Szerintem erre az alkalomra egy koktélruha lesz a legmegfelelőbb.Elegáns, de nem túl fényűző, és ráadásul sokkal kényelmesebben érzi majd benne magát.(És nem túlöltözöttnek)

2008. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Sem kisestélyit sem nagyestélyit nem enged meg a hivatalos protokoll ilyen rendezvényre.

Ahogy előttem írták a koktélruha, vagy a kosztüm az, amely megfelelő, de inkább a koktélruha.


Estélyibe menni egy két órakor kezdődő rendezvényre több mint protokollellenes, az már valahol kicsit kellemetlen is.


Emellett egy rendezvényen, ahol nincs előírás az öltözésre (mert ha lenne a meghívón ilyen, akkor nem kellene feltenni ilyen kérdést), ott nagyon oda kell figyelni, hogy a várható közönséghez képest ne legyél se alulöltözött, se túlöltözött! Egy banketten pedig nem az a szép, aki nagyesélyiben van, hanem az aki a többiek stílusában, de elegánsan, csinosan van felöltözve. Én pl. nagyon kellemetlenül érezném magam nagyestélyiben egy olyan helyen, ahol a többiek lezseren, fiatalosan, de csinosan vannak öltözve.

2008. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Végülis leírtad azt amit a második hozzászóló, grat
2008. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát ha csak vendég akkor illik, bár kicsit sok nekem ez! Vegyen inkább kisestélyit, az jobban idevaló!

De nem bánom, ha azt veszik fel, nem mondom hogy gáz, csak ne legyen túl kihívó és ne legyen túl "fodros-bodros" se!

2018. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!