Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miket kell beszereznem egy...

Miket kell beszereznem egy merevítős melltartó, fűző, bugyi, harisnya tartó szetthez?

Figyelt kérdés

Miket kell megvennem hozzá? Mi a nevűk és mennyire bonyolúlt az elkészítése? Vegyek hozzá egy bábut is?

Azt hol lehet?


Válaszokat előre is köszi!


2012. nov. 6. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Most nem értem. Ezeket akarod megvarrni? Ha egyáltalán azt sem tudod, hogy hogyan kezdj hozzá akkor miért? Nem lenne egyszerűbb megvenni? Varrónő vagy?
2012. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok varrónő, de hobbi szinten varrogatok. Amilyet szeretnék olyat nem lehet megvenni, ráadásul szeretném ha pont passzos lenne. Értek hozzá egy kicsit, de hozzáértő véleményére vagyok kíváncsi.


El tudom kezdeni scinálni, ismerek olyan boltokat ahol fellelhetőek a hozzá valók, de kívncsi vagyok a nálam jobban tudok tapasztalataira isemreteire, tanácsaira mire kell vigyázni.

2012. nov. 7. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!