Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse vagy ugg csizma?

Converse vagy ugg csizma?

Figyelt kérdés

converse: [link]


ugg: [link]


2012. nov. 9. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ugg, szerintem a converse csúnya (bocsi :$) de a másik viszont nagyon tetszik:)
2012. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyik sem... Olyan szép nőies csizmák vannak, mi velük a bajod? Pont a két legrondább verzióra esett a választásod. Nőj fel és hordj normális öltözéket.

Ilyenkor csodálkozom, hogy anyuka miért nem nevel némi jóizlést a gyerekébe?

2012. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

első köszönöm.:)

másodiknak meg üzenem,hogy ilyen a stílusom,sajnálom.Lehet,hogy neked nem tetszik,nekem viszont nagyon MINDKETTŐ,és nem tudok választani:\

2012. nov. 9. 14:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Converse, uggje minden 2. embernek van.
2012. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ugg! iszonyat meleg és nekemse tetszik a convi:$
2012. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
converse bár mindegyik ronda.
2012. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
blah... az első nagyon csúnya. az ugg csizmák viszint nagyon tetszenek... *-* kár h az eredeti nagyon drága..:/
2012. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez az ugg szerintem nem jó. Olyan trampli vagy nem is tudom... Mondjuk én inkább a nőiesebb csizmákat kedvelem.
2012. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintme Ug szebb a converse iszonyat ronda. (amugy szerintem a converse meg az Ugg csak simán divat. ugyhogy ilyen stilusod nem lehet már bocs)
2012. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ugg bár a converse... az sem rossz de végül is ezt neked kellene eldönteni magadtól de azért minden esetre ha mégse megy a választás... én az uggot ajánlanám meleg és divatos is :D
2012. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!