Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik ruha lenne...

Szerintetek melyik ruha lenne jobb egy alkalmi party féleségre, ahol a pasim bemutat a szüleinek is?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. nov. 11. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:
És mivel csak most fog bemutatni a szüleinek jó benyomást is akarok kelteni ezért írtam a családi kapcsolatokhoz...és esetleg valami bolerót ajánlanátok hozzá? Előre is köszi :)
2012. nov. 11. 16:30
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem az első jobban bejön:))
2012. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az első egyértelműen.
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a strasszos nyaklánc hozzá tartozik, vagy csak kiegészítő? mert szerintem azzal már sok, egy ilyen alkalomra. legyél elegáns, de egyszerűen.


(az más kérdés, hogy lehet, mind a 2 ruha sok, de te tudod, hogy hol lesz ez a party, milyenek vagytok, ti, milyenek a szülei.)

2012. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak kiegészítő, nem tartozik hozzá!
2012. nov. 11. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűű őő nem akarok kötekedni, de nem túl kihívó ez? Végül is nem úgy akarsz gondolom tetszeni nekik, hogy - már bocs - huncut álma legyen apósjelöltednek, anyós jelölt meg azért utáljon mert minden pasinak majd kiugrik a szeme :) Nem véletlen az a honlap neve, hogy "csábíts el"


[link]


vagy


[link]

2012. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl kihívó mind2 ruha, ha jó benyomást akarsz kelteni akkor nézz körül a h&m-ben ott csinos és stílusos ruhák vannak. Sok sikert!:)
2012. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de mindkét ruha elég közönséges.

Nem kell túlbonyolítani a dolgot, vegyél fel valami egyszerű ruhát, persze ne olyat, amibe kutyátsétáltatni mész.

2012. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó vagyok, ráadásul hideg van, ilyen ruhában megfagysz.
2012. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!