Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan beszéljem le a barátnőm...

Hogyan beszéljem le a barátnőmet a divatmániájáról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem .Szép értelmes , egyetemista megy neki a fizika , matek és még így is rengeteget beszél cipőkről ,táskákról egyebekről .

Segítsetek , megörülök!



2012. nov. 11. 19:11
 1/3 H* ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy nem lehetne másról beszélgetni? Vagy nemtom...én ilyenről nem szoktam beszélgetni, pedig lány vok. Viszont vannak olyan fiúk, akik a fociról beszélgetnek állandóan az is elég idegesítő. De erre van egy jó mondás: Megszoksz vagy megszöksz. Mindenkinek van egy mániája, ő ilyen így kell elfogadni.:|
2012. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy téged annyira nem érint a téma, beszélgessetek másról
2012. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Mi nők odavagyunk a szép cipőkért, táskákért, ruhákért! (magamon tapasztalom, én is lány vagyok!) Ha igazán szereted el kell ezt viselned! De mondjuk finoman odaszólhatsz neki, hogy kevesebbet vásároljon meg ilyenek!
2013. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!