Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy beszéljem rá a barátnőmet...

Hogy beszéljem rá a barátnőmet wonder bra vagy push up melltartó viselésére?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha kicsit nagyobbnak tűnnének ruhában a mellei, ha optikailag feltuningolná őket. Erre ma már van megoldás, miért nem akarja ezeket a melltartókat viselni. Amúgy tök jó az alakja, a mellei kicsit kisebbek a vállához képest, mint kellene és nagyon enyhén lógnak. Szoktam neki masszírozni is lógás ellen.
2012. ápr. 9. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg enyhén taplóság tőled mert ezzel arra utalsz hogy nem vagy elégedett vele, nem tetszenek a mellei. Nehogy már te mond meg hogy a barátnőd meddig polcolja fel a melleid hogy neked szebben mutasson...
2012. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel értek egyet. Amúgy meg masszírozni a lógás ellen? Hát hajrá... :D
2012. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyet értek az előttem szólókkal. Minek beszélnéd rá, attól csak még jobban fog lógni a melle hosszútávon. Ráadásul a masszírozás se segít ezen.
2012. ápr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Remélem megcsal és elhagy.

Ilyen ember mint te...szóba sem állnék a fajtáddal.

2012. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%

A barátnőd kérdése:


Hogy tudnám rábeszélni a barátom, hogy vegyen vákuumos f*sznövelőt? Jó teste van, de valahogy nem illik hozzá egy kicsi p ö cs. Meg nem igazán tud kielégíteni vele.



Üdv.: a baráznőd

2012. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
z=t
2012. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék fel push upot mert nem szeretem, és ha a barátom ezt nem tudná elfogadni, dobnám.
2012. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 candykiller ***** válasza:
90%
te egy barom vagy-.-
2012. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
és miért lesz jó neked,hogy nagyobbnak tűnik a melle ruhában ? attól még pucéran ugyanakkora lesz. vagy kinek akarod mutogatni a barátnőd felnyomott melleit ? uram isten
2012. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 jekyll-fan válasza:
89%
Kedves kérdező, te egy hatalmas tapló paraszt vagy. Bár nem kívánok soha senkinek sem rosszat, de most az egyszer kivételt teszek: remélem, minél előbb elhagy a barátnőd! (De csak azért, mert bár nem ismerem, de sajnálom, hogy egy ilyen tapló barátja van, mint te.)
2012. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!