Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Testszínű, többször használato...

Testszínű, többször használatos szilikonos mellbimbó tapaszt hol tudok beszerezni Budapesten?

Figyelt kérdés
Internetes vásárlás kizárva, személyesen szeretném megvenni. Drogériában, fehérnemű boltokban van esélyem, hogy összefutok vele? Ha konkrét helyet tudtok ajánlani, azt nagyon megköszönöm!
2012. nov. 11. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Vaterán rendeltem, így kb. 700 Ft-ba van egy, de van szintén a Vaterán, aki Bp-en adja el, 1200 Ft-ért. Nehogy vegyél, nekem nem vált be!
2012. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem vált be? Leesett, vagy nem lehetett többször felhasználni? Sajnos nem te vagy az első, akitől rossz véleményt hallok:(
2012. nov. 13. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

No, ez érdekes, én még nem tudok más véleményemről, csak a sajátomról.


1. Ez egy sokkal kisebb testalkatra készült dolog, mint a mienk, mert kínai. Tehát felhelyezve csak egy még nagyobb mellbimbót csinál (kidudorodva a pólón) - ahelyett, hogy beleolvasztaná a mell kerekségébe a mellbimbót és -udvart.

Szerintem ha valakinek kb. 60 cm a mell alatti bősége, akkor lehet jó. Én bár 160 cm magam vagyok, a csontvázam mell alatti bősége is több ennél, tehát nem jó.

2. A melludvarom se nagy, mégis alig takarja el. Ahhoz, hogy fennmaradjon, sokkal nagyobb méret kéne, hogy a melludvar környékén is tapadjon.

3. Ragadni ragad, csak a mellbimbó lerúgja a fentiek miatt.


Szóval nagyobb méret kéne, legalább 8-10 cm átmérőjű (nekem), másoknak meg szintén a saját méret!


A többiek mit mondtak?

2012. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eddig fórumokon olvastam rossz véleményeket, mint pl. hogy elsőre még csak-csak fent marad, de az ígértekkel ellentétben egy használat után el is dobhatod. Többen panaszkodtak arra, hogy felhelyezni sem tudták (bár ez asszem a nem szilikonos változat, mert olyan is van).


Látványra nekem sem tetszik, de nagyjából nincs más választásom, mert az én méretemben nem gyártanak melltartót (vagy legalábbis nem találkoztam még ilyennel:))

Viszont elgondolkodtató, hogy bár nem találkoztam eddig sok véleménnyel, úgy túlzottan senki nem dicsérte...

2012. nov. 13. 22:08
 5/6 anonim válasza:
29%
Mi az hogy nem gyartanak a meretedben? Az A minusz es minuszminusztol kezdve H-I mereteket hallok. Ennyira kicsi vagy ennyire nagy a melled? Ha bemesz egy Skalaba, kizart, hogy legalabb egy sportmelltartot ne talalj! Nem vagy jol ertesult szerintem!:)
2015. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5: NEM melltartóról szól a topic....
2015. febr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!