Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megfontoljam ezt az ajánlatot?

Megfontoljam ezt az ajánlatot?

Figyelt kérdés

Még pénteken voltunk a nővéremmel egy plázába, amikor egy fickó megállít. Elvileg egy ügynökség alkalmazottja, akik új modelleket keresnek. Kaptam névjegykártyát, elérhetőséget stb. ... A szüleim először nem nagyon akarták, de végül felhívtuk. Találkoztunk meg minden és lemértek. Azt mondták, hogy az 55 kg. önmagába nem sok , de a combom nem "felel" meg. 2 hónap múlva jöjjünk vissza, hát ha lemegy 7 cm. (annyi kéne). Érdemes lenne? Anyáék nem nagyon akarják, én viszont nagyon. A magasságom amúgy 171 cm. És valószínűleg még nőni is fogok, mert apa 183 körül, anya meg 169-170 körül van, a nővérem is magas, 174 cm.

16L



2012. nov. 12. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Ha nagyon akarod, akkor tegyél érte. Kocogj napi 1 órát és este 4 után ne egyél semmit. Cukros üdítőket lődd ki. Bár a helyedben én megpróbálkoznék egy nem "házalós" modellügynökségnél érdeklődni. Csináltass portfóliót, add be a jelentkezésed több helyre, de a mostani ügynökséget felejtsd el!
2012. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Anyukám is azt mondt,amit te. Szerintem is elfelejtem ezt az ügynékséget! Köszi mégegysze, ment a zöld kéz!
2012. nov. 12. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Melyik ügynökségtől volt ez a fickó?

Mert ha egy valódiról van szó és azt mondták a combod nem felel meg akkor máshol ugyanúgy nem fog megfelelni... hiszen egy kifutómodellnek ruhákat kell bemutatnia, és azok modell méretben vannak... ha nem megy rád mert nagy a combod akkor sehol nem lesz belőled modell. Bár talán jobban is jársz.

2012. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

171 centihez vagy 55 kiló és még fogyni akarsz a combodból. Normális vagy?

[link]


Ez egy szupermodell alkata. Ma már annyira nem divat anorexiásnak lenni de mindegy. Ejtsd ezt az ügynökséget. Lövess magadról portfóliót és küldd be több helyre

2012. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!