Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Marosvásárhelyen lehet kapni...

Marosvásárhelyen lehet kapni Converse cipőt?

Figyelt kérdés
és hol?
2009. aug. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mallban azt hiszem van. Meg a főtéren is kéne legyen, vagy ott már körülnéztél?
2009. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mall ba nincs a foternen a stone greek ben voltam de ott nem volt . mashol hol lehet?
2009. aug. 14. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm...talán a Promenade-ban az Auchan mellett...bár nem vagyok benne biztos de azért próbáld meg, elég nagy, ha ott nincs akkor nem tom.
2009. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem nincs promenadaban sem :| nincs valami ismerosod akinek van , mert az en ismeroseim netrol rendeltek , de en onnan nem szeretnek . Kossuth utcaban nincs vajon ?
2009. aug. 18. 00:32
 5/7 anonim válasza:
En tegnap voltam VAsarhelyen es mindenhol neztem de nem lehet kapni. En Udvarhelyi vagyok es rendeltem a netrol ha attol felsz hogy nem lesz jo vagy nem tetszik vissza lehet kuldeni. A posta koltseget ok fizetik. ha kell par cim tudok adni.
2009. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem adhatsz pár címet. :D
2012. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem Ocskaraol :)
2012. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!