Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Gimisek! Ti mibe...

Segítség! Gimisek! Ti mibe jártatok? (többi lent, képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok! az lenne a problémám, hogy tudjátok a mostani divat ez a táska: [link] a divat és nagyon tetszik de nektek mi a véleményetek? szerintetek az ciki ha hátizsákkal megyek gimibe?

vélemények? tapasztalatok?

14/L



2012. nov. 15. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jön be, sose szerettem az ilyen táskákat a suliba, persze ha elmegyek valahova még oké, sőt nekem is van ilyen táskám, de suliba azért mégis csak a hátizsák a jó :)
2012. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de az nem gáz?? mert tudjátok milyenek a mostani gimik.ha nem ilyenbe jársz akkor kicsúfolnak esetleg lúzernek tartanak! szerintetek??
2012. nov. 15. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem hátizsákom van de még sose oltottak be vagy csúnyáztak le miatta.
2012. nov. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk se csúfolnak ez miatt, sőt egyébként az összes osztálytársamnak hátizsákja van...
2012. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egyik gimiben sem csúfolnak ki ilyesmi miatt. Amúgy stílustól is függ, mert pl én metálos, acélbetétes vagyok és furcsán néznék ki ilyesmi válltáskákkal :D
2012. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A gimnáziumokban már nem csúfolósak az emberek.Legalábbis ahova én járok,ott mindenki normális ilyen formában :)

Mondjuk abban nem hogy kergetőznek az aulában egymást műanyag üvegekkel dobálva .D Nem ilyenre gondoltam .)

Érettebbek az emberek ilyen korban.

Viszont most nincs annyira nagyon kiemelt divatdarab.Ezek a táskák sem olyan felfújtak most már.Szerintem egy normális hátizsákkal is simán mehetsz.Egy egyszerű Eastpak-el sem lehet félre nyúlni.Mondjuk a hátizsák jobb is.Én már megbántam hogy hasonlót vettem,mert egyrészt leszakad a vállam,gerincferdülésem lesz,és nem is férek bele :/

2012. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:)
2012. nov. 21. 23:15
 8/8 anonim válasza:
Általában hátizsák, de ha kevés órám van, akkor egy a fentihez hasonló, csak laposabb és mélyebb táskával megyek.
2013. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!