Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő tetszik nektek...

Melyik cipő tetszik nektek ezek közül a legjobban?

Figyelt kérdés

1,

[link]

2,

[link]

3,

[link]

4,

[link]

Magamról annyit,hogy 180cm 17 éves vékony srác vagyok.

Álltalában csőnadrággal hordanám és a lányok tetszésének elnyerés a célom,de természetesen a kényelem is szerepet játszik,szval akármilyen tapasztalatot is szivesen fogadok.

A hozzászólók kora is érdekelne,hogy tudjam melyik korosztályhoz tartoznak :D


Előre is köszönök minden hozzászólást(természetesen csak ami segít nekem választani:D )



2012. nov. 17. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vagy az elsőt vagy az utolsót választanám 18/F
2012. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3. a zöld talpú. Olyan egyszerű de mégsem :)

22L

2012. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet lehurrogni XD Nálam a harmadik vagy a negyedik lenne nyerő, és amiért hurrogni lehet: 24/F. Amúgy tapasztalatként: az ilyen magas/félmagas szárú cipők kenyelmesek, jól néznek ki, talán még csőnadrággal is. Bár én "normálissal" hordanám.
2012. nov. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 4. adja leginkább.

21F

2012. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első kivételével az összes tetszik, bár egyáltalán nem az én stílusom...(és általában nem ilyen körökben mozgok, szóval nem túl gyakori, hogy ismerőst hasonló cipőben látok...xD)

17/L

2012. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
eddigieknek köszönöm,de jöhet még !! :D
2012. nov. 18. 12:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Mint kívülálló lány,szerintem a fekete-fehér és a zöld-fekete a legjobb (:

Mutatósabbak,de szerintem keress még mert vannak jobbak is de ezek se rosszak ;)

Remélem segítettem.(:

2012. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem a 2. lenne a legjobb, mivel egyszerű, magas szarú , és szinte bármivel fel lehet venni, sokan mondták az utolsót, ugyanilyen cipőm volt, azért nem ajánlom, mert csatolós és tönkre teszi a nyelét a cipőnek, plusz nem túl praktikus, de én a te helyedben még nézelődnék. Mellesleg ha nagyon tetszenek ezek a deszkás(jellegű cipők) nézz körül a goker.hu-n ott vannak hasonlók.

17F

2012. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az 1.es 3. a legjobbak, de a 2. is rendben van. Nekem a 4. nem anyira tetszik.
2012. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az igaz, hogy a tépőzárat (lásd a 4. linkelt cipőn) nekem is sikerült leamortizálnom valahogy, most csak ott fityeg egy oldalt rögzítve (DC Tribe)...De lehet vigyázni xD
2012. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!