Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Hol lehet kapni...

Segítség! Hol lehet kapni ilyen stílusú pólót/ruhát?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami közvetlenül a mell alatt egy csíkban szűkítve van, ilyen kismamaruha szerű, rövid vagy hosszú ujjú az mindegy, csak ujjatlan/pántos ujjú ne legyen. Mindenhol kerestem már, de sehol se lehet kapni. :/ Tudom, egy kismamaruha boltban biztos találnék, de nem akarok tízezreket költeni egy darabra, és hatalmas méret se kell, S-es vagy M-es lenne a legjobb.

Van valakinek ötlete, hogy hol lehet vásárolni/rendelni ilyesmit, vagy hogy hogyan kereshetnék rá pl ebayen? A színe és mintája mindegy, póló és ruha is lehet, de így tél elején gondolom ruhákat nem nagyon árulnak, szóval akkor inkább póló.

Előre is köszönöm annak, aki segít!



(Itt van egy kép hogy könnyebb legyen elképzelni a mell alatti szűkítést: [link]


2012. nov. 19. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Innen mondjuk? Elég sok ilyesmi van:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És úgy emlékszem Takkoban is láttam sok ilyen fazonú pólót.

2012. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. nov. 19. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!