Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok jó ez a pulóver?

Mit gondoltok jó ez a pulóver?

Figyelt kérdés

[link]


Zarához képest elég drága, de mondjuk látszik rajta,hogy az egész vastag kötött anyagból van és a kapucniba beépítettek egy birkát. Hezitálok ,hogy befektessek egy ilyenbe de nők véleményét várnám még róla!


ui:Csóri modellel jól kiba*tak ,az a nadrág rajta nem gyengén röhelyes :D


2012. nov. 20. 00:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

rossz a link amit megadtam


[link]

2012. nov. 20. 00:42
 2/15 anonim ***** válasza:

"Röhejes"..

A pulcsi szerintem rossz, csak nem ér annyit! :)

2012. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hoppá látszik késő van (vagyis legalább van mire fogni) ilyenkor előfordulnak hibák

De a te válaszod is 2 értelmű

"A pulcsi szerintem rossz, csak nem ér annyit! :)"

A rossz ,gondolom jó akart lenni:)

2012. nov. 20. 00:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Na, azt hiszem az ilyen kérdés-válaszokból alakulnak ki az interneten terjengő képek a gyakoriról. :)

Igen..úgy értettem. Bocsi.:)

2012. nov. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a birka miatt nem jön be. Furcsa ilyet látni fiún. De én azt hiszem, más évjárat vagyok. Szegény modellnek milyen a lába :D
2012. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4/5 :

Azért ez nem volt olyan durva:D csak szimplán félre írtad de aztán kitudja:DDD


Amúgy a birka nélkül nekem is jobban tetszene, és mondjuk úgy -10el olcsóbban:D

2012. nov. 20. 00:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy 30ezer FT?

Na ez az ár még röhejesebb, mint a nadrág. Ezer ilyen pulóver van más üzletekbe és 10ezer alatt. Szerintem ne vedd meg, nem éri meg. Na meg hamar kibolyhosodnak és kinyúlnak az ilyen kötött holmik.

2012. nov. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 supra01 ***** válasza:
Szerintem tök jól néz ki és a prémes gallér kimondottan telitalálat, főleg, hogy tényleg nem csak egy kis pamacs van oda téve, hanem látni, hogy van benne anyag rendesen. És látni, hogy az egész pulcsi jó vastag. Nekem bejön, vagány cucc nagyon!
2012. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tetszetős, de hasonlóakat szerintem kínaikban is kapsz, és lehet a minősége se marad sokkal alá
2012. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 supra01 ***** válasza:
Nem tudom, hogy a hasonló alatt mit értesz. Én is találtam már hasonló cuccokat kínaiban, de az sosem volt ugyan az. Más anyag, más szabás, más érzés! Soha nem olyan felvenni egy kínai pulóvert mint pl. itt egy Zara-t. És nem is egy minőség! És nem is az az érzés hordani. Én sem engedhetem meg magamnak a 30.000-es pulcsit. De ha venni akarok, akkor gyűjtök egy olyanra, ami tetszik és jól érzem magam benne, és nem egy hasonlót veszek. Szóval, ha valaki megengedheti magának akkor ilyet vegyen, ne hasonlót.
2012. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!