Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van értelme valakinek megmonda...

Van értelme valakinek megmondani, ha szörnyen öltözködik?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, nagyon szereti a ruhákat és a sminkeket, de sajnos semmi jó ízlés nem szorult belé, pedig nagyon imád öltözködni. De lazán felvesz csíkosat kockással, meg pöttyössel, neon zöldet neon kékkel, mellben elálló fűzőket, ocsmány színű platformcipőkkel, lehetőleg valami gagyi kiegészítővel, mint keresztes vagy pentagrammos medál, combfix, ilyen szemcsi: [link]

Smink névszóval hatalmas fekete foltokat mázol a szeme köré, fekete rúzzsal megspékelve. Az egész arca egy fehér folt, fekete pacákkal.

Emellé még ribancos is, mert segget alig takaró miniszoknyákban meg mellkidobós fűzőkben flangál a suliban. Már mindenki cikizi emiatt, de nem vesz észre magát, merthogy ő "egyéniség", és "egyedi" stílusa van, szerinte ezért szólnak be neki. Nekem semmi bajom sem a rockerekkel, sem a gothokkal, vannak nagyon jól kinéző emberek ebben a stílusban, de ez a lány annyira ocsmányan adja ezt elő, hogy tényleg nevetséges.

Van értelme megmondani neki, hogy nem a lázadásával van a baj, hanem azzal, hogy egyszerűen nem tud öltözködni? Úgy, hogy ő meg odavan a saját öltözködéséért? Vagy úgysem értené?



2012. nov. 20. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a fő,hogy neki tetszik,ha ő így jól érzi magát,akkor kár szekálni őt.Bár az lehet,hogy picit túlzásba viszi,de ha ő nem szól bele abba,hogy te hogyan öltözködsz,akkor te se tedd ezt,még akkor sem ha csak jót akarsz neki!
2012. nov. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért akarod ezt neki megmondani? mi közöd neked hozzá? megvert? bántott? a barátnőd? vagy miért? ha meg egyik sem,akkor miért foglalkozol vele? nem értem...
2012. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen jóban vagyunk, bár barátnőnek azért nem nevezném. És azért érdekel, mert engem biztos zavarna, ha mindenki rajtam röhögne a suliban.
2012. nov. 20. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyforma az ízlésetek, ő ilyen különc akinek ez tetszik. Elmondhatod a véleményed, de ettől még nem hinném hogy meg fog változni... szóval igazából nincs értelme. Ha nem tetszene neki akkor nem így öltözne.
2012. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!