Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen ruhába...

Szalagavatóra milyen ruhába menjek, ha nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Nagyon vékony, mellem sincs nagyon. Milyen ruhába menjek szalagavatóra?, uncsitesómé. ( ők azt mondták h farmer+póló, de ők nem azok a kiöltözős tipusuak. de szerintem azért valami szép fölső minimum)
2012. nov. 22. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szoknya+blúz
2012. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, de légyszi nem tudnád egy kicsit bővebben? vagy tudnál képet linkelni? mármint: milyen fajta szoknya? térdig érő? rövidebb? stb...............:)
2012. nov. 22. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a feketét, attól még vékonyabbnak fogsz tűnni. Ha kicsi cicijeid vannak, válassz olyan fölsőt, vagy ruhát, aminek a felső része fodros, vagy mintás. A fölsőt pároztathatod egy sötét farmerrel, így annyira nem lesz túl elegáns, vagy egy szép szoknyával is, de ruhát is választhatsz, valami kis rövidebbet, alá pedig vegyél harisnyát, mert már hideg van.

[link]

Egy ilyesmi megoldás tök jó lenne neked, csak ne feketében, ha nagyon vékony vagy.

[link]

[link]


Vegyél a ruhádra valami csinos zakót vagy egy aranyos kardigánt, hogy tutira ne fázz :)

2012. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok. köszönöm :)
2012. nov. 22. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
ne menj már farmerban! én kicsípném magam miniruhát vennék fel én is vékony vagyok valami testhez simuló rucit vegyél föl szerintem
2012. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

normál esetben én is, csak akinek a szalagavatója lesz, nem valami kiöltözős tipus. és a családja sem. úgyh kicsit hülyén néznénk ki együtt, mikor már átöltöztek a ruháikból. (ő lány) . gondolom ő sima farmerban lesz, meg vmi póló, max ing. én meg akk menjek vmi koktélruhaszerűségben?? -_-

ugyh sajna én is kénytelen vagyok vmi utcaibba menni...

2012. nov. 22. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!