Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmann-ban milyen okokkal...

A Deichmann-ban milyen okokkal veszik vissza a cipőket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy ment tönkre, hogy nem te tehetsz róla, hanem a cipő volt gyenge. Sajnos nekem sok rossz élményem volt ilyenekkel. a boltban azt mondták az én hibám volt. Ha pl. beleléptél valamibe és kilyukadt a talpad nem hiszem , hogy visszaveszik.:(
2012. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én lehánytam aztán visszavittem, 2x annyit fizettek vissza érte :O én is meglepődtem!!
2012. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem látszik rajta a használat, akkor meg sem kell mondanod, hogy miért viszed vissza, be fogják cserélni vagy visszafizetik a pénzt. De nagyon alaposan megnézik, hogy nem tört-e be a cipő orra, nem kopott-e meg a talpa. Nekem mondjuk egyszer visszavettek mégis így egy csizmát, amit egy napig hordtam a suliban, de annyira kényelmetlen volt, hogy gondoltam megpróbálom, nincs mit veszíteni. Persze órákon kibújtam belőle, meg hazafele végig a füvön jöttem, hogy ne kopjon a talpa az aszfalton:D A talpán így is vagy öt percig tanakodtak, hogy visszavehető állapotú-e:D
2012. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!