Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen lapossarkú cipő illene...

Milyen lapossarkú cipő illene alkalmi/koktélruhához?

Figyelt kérdés
A barátommal egy rendezvényre vagyunk hivatalosak, de egyforma magasak vagyunk, és ha magassarkút veszek, sokkal magasabb leszek nála, ami valljuk be, nem néz ki olyan jól.. Ilyenkor november végén milyen cipőt/csizmát illene felvenni alkalmi ruhához? Egyáltalán illene-e? :S
2012. nov. 22. 23:18
 1/5 anonim válasza:
én "balett" cipőt vennék fel a helyedben...és nem, nem túl jó megoldás...de kicseszés , ha magas vagy...és egy lapos csízmával meg mégrosszabb egy koktélruha...hacsak nem vagány stílusban nyomod
2012. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem teljesen lapos, pár, mx 3 centis sarkú alkalmi cipő még annyira nem vészes, teljesen lapossal szerintem elég gáz, csizmával meg szóba se jöhet... :/
2012. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami szép pici sarkú csizmát:)
2012. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne az baj ha magasabb vagy? Sose értettem ezt, miért ne nézne ki jól? Teljesen lényegtelen hogy ki nagyobb kinél pár centivel.

Ilyenkor valami boka vagy térdcsizma lenne jó, hogy ne legyen túl magas, mondjuk ilyesmi: [link]

[link]

2012. nov. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
csillámos balerinacipő (H&Mben láttam) vagy esetleg egy csinos csizma.
2012. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!