Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a Takko-t?

Szeretitek a Takko-t?

Figyelt kérdés
ár, stílus, minőség
2012. nov. 25. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
drága,nem rossz,jó minőség
2012. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem... sosem találok olyat ami nekem jó lenne stílusban:D
2012. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, drága butik árak mellett kínai minőséget árulnak.
2012. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig akkor veszek valamit ha adnak 30%-os kupont (havonta kapok) így viszonylag jó árban jön ki, minőség lehetne jobb de a kínainál azért szerintem jobb, vagy egy bőrkabátom onnan azt pl.nagyon szeretem, gyerek rucik is jók.
2012. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak jó cuccok meg rosszak is. Csak kiegészítőket vettem ott eddig, pl bizsuk, sálak, kesztyűk. De a fehérneműk és a farmerok is tetszenek.
2012. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utálom,gagyi és komolytalan,meg sem próbálja követni a divatot,és még ezek mellett rondák is a ruhák
2013. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az ott kapható ruhák, árban is lehet kifogni jókat de némelyik darab elég drága. Minőségre pedig jó szerintem.
2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én szeretem, szerintem nem olyan drága kb néha kínai drágább (kínaiba póló 1600 ami nem tetszik takkoba meg van 1300 ami még jól is néz ki) tegnap voltam és két tök jó pólót vettem 500-500 ft-ért leárazva. kilehet fogni..
2013. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem, de a basic melltartókat árulhatnák D-nél nagyobb méretekben is!
2014. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!