Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Januárban milyen a megfelelő...

Januárban milyen a megfelelő magassarkú, elegáns cipő egy komoly rendezvényre (konferencia)?

Figyelt kérdés

Csini felső, csini nadrág, blézer, de milyen cipőt vegyek fel hozzá? :O A nadrág nem lesz túl bő szárú, inkább egyenes vagy kicsit csőszárú, mert én azt szeretem. Ehhez kellene cipő januárra. Milyet javasoltok, mi illik hozzá? Linkeket szívesen vennék, hogy meg tudjam nézni!

Fiatal vagyok, ehhez mérten is szeretnék felöltözni, de mégis csinosan. Szeretem a nőies dolgokat :) Annyit tudni kell, hogy a konferenciára utazunk, tehát nem közvetlen itthonról megyek. Köszi! ;) L20


2012. nov. 27. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tűsarkú, vagy ahhoz közelítő sarkú bokacsizmát vegyél el. Ebben biztosan nem fog fázni a lábad. És még nem is alul öltözött.
2012. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tűsarkú bokacsizma.

Én őszintén szólva a helyedben, felvennék egy inget, egy fekete derékban kicsit magasított szoknyát. Rá egy blézert, testszínű harisnyát, és hosszabb magassarkú csizmát.

2012. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!