Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi Tag Heuer fémszíjas...

Férfi Tag Heuer fémszíjas órához milyen karkötő passzol?

Figyelt kérdés

Fém vagy bőr? Vastag vagy vékony?

Az óra arany és ezüst színű, sok kis kütyü van rajta, de kis méretű és az én karom is vékony. Inget és farmert szoktam hordani legtöbbször, lazán, feltűrve, kigombolva.

Köszi!


2009. aug. 18. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
bör karkötö szerintem... hogy vastag, vagy vekony, azt igy nem nagyon tudom elkepzelni hozza a vastagot, de függ az oratol es a karkötötöl, probald fel, ha megy hozza jo, ha nem, akkor ne vedd meg, de mindenkepp bört vegyel hozza, esetleg bör-fem kombinaciot.
2009. aug. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kaucsuk karkötő csak egy példa: [link]

nem pont ilyen de valami hasonló, ha valami márkásat szeretnél a Police nak vannak jó darabjai

2009. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az utóbbi tetszik, én is ilyesmire gondoltam:)
2009. aug. 19. 01:07
 4/4 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, mint bör-fem kombinacio en ilyenre gondoltam, amit belinkelt a masodik, szerintem egy ilyesmi illene hozza.
2009. aug. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!