Ez Adidas cipő?

Figyelt kérdés

Gondoltam nézek vaterán cipőket és így első szempillantásra ráakadtam erre a pár darabra:


Elsőként egy Adidas cipőt láttam meg:

[link]


Szerintetek ez eredeti Adidas(vagy legalábbis ha nem eredeti akkor másolat??- Az Adidas gyártott ilyen cipőt)?


A második pedig egy Nike cipő (ilyenem volt de hamar tönkrement)!

A Deichmann-ban vettem anno egy ilyet és fél év alatt kirepedezett...

A kérdés: Ez valóban eredeti Nike? (esetleg ha nem a Deichmann-ban vesznek egy ugyanilyen cipőt az tovább bírja?)


Válaszokat/tapasztalatokat előre is köszönöm!



2012. nov. 29. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Képről legfeljebb azt lehetne megállapítani, hogy egyáltalán létezik-e ilyen cipő az adott márka kínálatában. Ha van, akkor is csak azt tudnánk mondani, biztosan hamis, ha durva hiba van rajta.

De egyébként mi az eredeti? Az Adidas gyártat Magyarországon is. Svéd sportcipők naponta vannak a kezemben. Az egyik kínai, a másik thaiföldi, a harmadik koreai üzemben készült. Svédben egyik sem. És ezek mind eredetiek.

2012. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az én szememet leginkább az bántja,hogy túl sok a logó rajta! (a "híres" cipőmárkákon szolidan szoktak lenni az emblémák) !!


????

2012. nov. 30. 00:31
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat!

A másik Nike cipő amiről szó van:


[link]

2012. nov. 30. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!