Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ázsia centerben vagy a Józsefv...

Ázsia centerben vagy a Józsefvárosi piacon vannak divatosabb ruhák? Árak milyenek egymáshoz viszonyitva? Vagy van jobb hely a vásárlásra ugyanolyan árban?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
a józsefvárosi piacon kb minden feketén megy tehát 27%-al biztos olcsóbban tudják adni, mint másutt
2012. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kinálat szempontjából ugyanaz mindkettő?Tehát akkor inkább a józsefváros a nyerő?
2012. dec. 1. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam meg farmer nadrágot venni az Ázsia Centerben, hát nagyon megbántam. Először is mindenből csak kicsi méret van, s amikor szólsz az eladónak, hogy hozzon nagyobb méretet, akkor ő nem figyeli azt, hogy ugyanabból a farmerből hozzon nagyobbat, hanem hoz egy akármilyen másik farmert, aminek ugyanolyan színe van. És természetesen az is kicsi. :)
2012. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Józsefvárosin nagyobb a kínálat, olcsóbb, lehet alkudni. A kínai üzletekben sem adnak blokkot, még kérésre sem mindig kapsz.
2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!