Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azokat a hagyományos, bordázot...

Azokat a hagyományos, bordázott, pamut harisnyákat lehet még kapni valahol?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén szólva évek óta nem láttam. Esetleg próbáld olyan piacokon megnézni, ahol románok és ukránok is árulnak. Hátha ők hoznak be.
2012. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár hónapja egy hasonló kérdésben ezt találtam válaszként:

"Ha pamutharisnya kell,akkor Budapesen a Váci úton van egy zokni-harisnya nagyker a Duna plazaval szemben.Na ott minden van,mivel elég nagy üzlet.Még hagyományos bordás pamutharisnyanadrág is van,igaz lábfejnélküliek.A l.fejesek sima felületűek,de én mindkettőt használom,utóbbihoz nem kell zoknit keresni.Tehát mindenféle zokni-harisnya van,az s-től az xxl méretig,és nagyon jó minőségűek.Én több mint 10 éve odajárok,te is tehetsz egy próbát.Sőt férfiharisnya is van pamutban,és slicces ha erre gondolsz."

Nem néztem utána,de csak létezik a az említett bolt. Remélem tudtam segíteni. :)

2012. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.harisnyawebshop.hu


Itt vannak vastag acril harisnyanadrágok!

2012. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazán nem értem,hogy miért tünt el a bordás pamut harisnya,pedig a 70-es,80-as,de még a 90-es évek végéig is kapni lehetett.Aztán egyszerűen eltünt.Pedig lenne rá igény,nekem például fehérben kellene.De sok színben hordtam,és viselem ma is.Azért mert kiskorom óta megszoktam,és gimis-felnőtt koromban sem dobtam el,szóval nekem ez jön be.Még az sem zavart,hogy gyűrődött a térdemnél,lábfejemnél ha nagy is volt rám.Az is közrejátszott,hogy a nejlonharisnyát ki nem állhattam,és(fáztam is benne) most sem vagyok oda érte.Sajnálom is,hogy eltünt a boltokból.Öt ilyen fehér harisnyám van,de úgy vigyázok rá mint a szemem fényére.Hátha meglátja benne valaki a fantáziát,és elkezdi gyártani.Tudom,hogy a népi táncosoknak is lenne rá igényük.Egyébként nyugodtan keresd meg a boltot,amit a második válaszoló adott meg neked.Én is odajárok,és tényleg úgy van minden,Van bordás pamuthari.
2012. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy milyen színűekre gondoltál?Lány vagy netán fiú?
2012. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ekkora meglepetésre nem számítottam.Az ünnepek előtt egy kínai üzletben pont ilyet láttam,alig hittem a szememnek.(az üzlet ahol találtam:xx.ker. Nagysándor József utca-Török Flóris utcai kereszteződés).Pontosan olyanok,mint amilyeneket ovis-iskolás koromban viseltem.Volt piros,világoskék,barna,szürke,és fekete színekben.Az örömömbe azonban üröm is vegyült,ugyanis csak s-m méretben voltak kaphatóak,én meg l-xl-est kerestem.Mivel nem bírtam otthagyni vettem egy kéket meg egy pirosat.Éppenhogy jó rám mindkettő,de tudok is benne mozogni.
2013. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!