Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a szebb csizma?

Melyik a szebb csizma?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

ezek egy 14 éves lánynak mennyire jó választás?



2012. dec. 1. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
3%
Mindegyik ronda !!! 14 évesnek meg szerintem gáz ,főleg ha nem tud benne járni !!!! Am most egyáltalán nem ez a divat !!! közelében sincs !!
2012. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

szerintem sem az emelt sarkú lenne a legjobb, egyrészt, mert télen a csúszós időben csak nagyobb biztonságérzettel lehet sétálgatni egy lapos sarkúban(nem is beszélve a sulis hógolyózásokról stb.), így nekem az utolsó talán a legjobb

nekem például ilyen csizmám van, és nagyon szeretem: [link]

remélem tudtam segíteni :)

2012. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Nekem sem tetszik egyik sem, de ha "muszáj" lenne választanom, akkor a 4.-et választanám :)

13/l

2012. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Az első nagyon aranyos. Nekem az tetszik a legjobban. A többi nem igazán.
2012. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
A 4. a legjobb és szerintem bármelyik korosztálynak jól áll!
2012. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azt is nézd, hogy milyen az anyaga, a 4. szerintem fél perc alatt beázna a hóban és az nem valami kellemes.
2012. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nekem (nem csak képről) a 2. tetszik.,...

de még nem tom, h melyiket válasszam

2012. dec. 1. 22:01
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát a magassarok valóban nem előnyös télen, de a te döntésed, nekem az első tetszik a legjobban, a többi valahogy nem a stílusom. De neked kell hogy tetszen. :)
2012. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az első mókás,pláne a te korodban.Amúgy az elsőnek annyit üzennék,hogy akkor mi a divat?És nem kötözködésből kérdezem,de a városunkban konkrétan a nők 80 % telitalpút hord.Szerintem jól néz ki,nekem is olyan van.(meg egy csatós,"lovaglós")
2012. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért az első tettszik a legjobban... :) Vagy az utolsó.Viszont tényleg az van,hogy eltaknyol az ember benne.

Én épp ma estem el.Bár lehet hogy jót röhögtünk rajta,de nem volt kellemes vizes,sáros gatyával mászkálni.

Gondolom általános iskolás vagy még.Ott még szoktak többet hülyéskedni a hóban.Persze ha te nem szoktál futni benne,akkor szerintem mehet a magas sarok.Csak vigyázz,ne hogy úgy járj mint én :)

2012. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!