Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen anyagösszetételnek...

Ez milyen anyagösszetételnek számít, ha egy harisnyáról beszélünk? Nagyon műanyag?

Figyelt kérdés
Anyagösszetétel: 64% poliamid, 30%poliészter 6% elasztán. Minőségi osztály: I.
2012. dec. 3. 22:40
 1/6 winR ***** válasza:
Inkább azt írd le, hogy pl. hány denes, milyen márkájú, lycrás vagy mikroszálas, stb....
2012. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A pamutharisnyán kívül,talán mindegyik mesterséges anyag(selyem az nem).
2012. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit találtam, hogy 280 denes. Vénusz Fehérneműről rendelném.
2012. dec. 4. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az már viszonylag vastag.
2012. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az összetétel, amit írtál, az gyakorlatilag mindegyik eleme műanyag. Én nem vennék olyan harisnyát, amit nem tudok megtapintani, mert óriási különbségek tudnak lenni anyagok között. Sokszor még a tapintás sem elegendő, csak felhúzva érzem, hogy mennyire "finom" vagy mennyire "érdes". Az elasztán összetevő a rugalmasságot adja.

Egyébként semmi gond a műanyag (műszálas) harisnyákkal, manapság mindenki ilyet visel, és vannak olyanok amelyek nagyon jók!! A 280 den az a fonal vastagságát jelzi, ez már eléggé vastag, téli!


Remélem segítettem!

2012. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, téli harisnyának szeretném. Még azért elmélkedek, de köszönöm szépen a válaszokat!(:
2012. dec. 6. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!