Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csizmát hordtok most,...

Milyen csizmát hordtok most, hogy hó van, de nincs még túlságosan hideg?

Figyelt kérdés
Én még ma eljöttem az őszi bokacsizmámban, de kész életveszély volt benne közlekedni, úgy csúszott a talpa a havon. Gondolkoztam, hogy felveszem a téli csizmám, ami nem csúszik, de az meg kemény mínuszokhoz való...

2012. dec. 5. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, itt mínuszok vannak, úgyhogy a téliben járok.
2012. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy csizmám van, szóval azt hordom. Bokacsizma, nem túl meleg, de nem csúszik a talpa. Ha lenne téli csizmám biztos hogy azt hordanám már rég.
2012. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

téli csizmát hordok természetesen,mire várjak,jégkorszakra?:D

Le is fagyna a lábam őszi cipőbe,ne viccelj.

2012. dec. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor csak én voltam ma sima cipőbe? mondjuk a talpa nagyon csúszkált....lehet jobb lenne a csizmát hordani már...
2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már egy ideje hosszú szárú téli csizmában mászkálok.
2012. dec. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a téli csizmámat használom, ami belül szőrös, igy egyáltalán nem fázik benne a lábam, de ha még hidegebb lesz akkor majd veszek fel kettő zoknit, vagy egy melegebbet. Minden évben igy szoktam :)
2012. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt nincs hó :(
2013. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!