Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen rocker bakancsot vegyek?

Milyen rocker bakancsot vegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy régi, betét nélküli munka (vagy legalábbis hasonló) bakancsom, de azon beszivárog a hólé, ami ugye nem egy jó dolog -x fokban.

Szóval kéne vennem egy újat, de nem tudom milyet.

Van úgye a surranó, a munkabakancs, meg nem tudom milyen még.

Sulimban acélbetétest nem engedi házirend, de fuck the rules, meg

amúgy se Rambozni akarok benne.

10 soros körül nézelődnék, és lehetőleg 20 ezer ft alatt

Tudtok segíteni?

Hol, milyet, mennyiért? :)

14/f


2012. dec. 5. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha külsőségekben akarsz rocker lenni, az régen rossz. Bár ez egy ilyen kor. Pár év és kinövöd.


Én egy acélbetétes Beta munkásbakancsot választanék. Esetleg a surranót, ha fontosak a külsőségek.

2012. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha télre kell akkor ne acélbetéteset mert belefagy a lábad. Amúgy meg... olyat ami neked tetszik.
2012. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
olyan jól kinéző túrabakancsot ajánlok.Nem acélbetétes és jól is néz ki és az enyém 4 évig jó volt, habár kinőttem, az árát illetően keresd kínaiban a vastag gumitalpúakat..max. 8000-ből kijön:D
2012. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen zenét hallgatsz? tényleg rocker v?
2012. dec. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!