Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sajnos nagy mellekkel áldott...

Sajnos nagy mellekkel áldott meg az ég (95 E), és kisvárosban lakom, ahol minden évtizedben egyszer lehet ilyen melltartót kapni. Tudtok olyan helyet a neten, ahonnan esetleg tudnék rendelni nagy méretű melltartót? (Jó minőségűt, nem kínai és tsai. )

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint, ha valaki nagy melleket kapott a sorstól, nem igazán tud próba nélkül melltartót vásárolni. Nekem az vált be, hogy amikor esedékes a vásárlás, elmegyek Bp-re és személyesen, sok-sok próbálgatás után veszek. Nekem legalábbis sok gondot jelent a fazon és az alátámasztás. Éppen ezért mindig bőven szánok rá időt, mert nehéz megtalálni a legmegfelelőbbet.
2009. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kisvárosban lakok, de lehet rendelni is tőlük, meghozzák ha nagyobb kell vmiből...érdeklődd meg nincs-e ilyen vhol nálatok.


Merrefelé laksz amúgy?

2009. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kaposváron. Tudom, hogy annyira nem kis város, de nem kapok magamra egyáltalán. Egy bolt volt, ahová megrendelték, és ha nem volt jó, nem kellett megvenni, de sajnos bezárt. :(


Igen a próba nagyon fontos, de a Felinában, Triumphban (bár nincs divatos melltartójuk), és az Anitában még nem csalódtam.

2009. aug. 19. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok, ha tudsz átugorhatsz Nagykanizsaára ( ha nem kapsz közeebbei tippet) , én itt lakok, és ez még nyitva van :)


nincs ekkora mellem mondjuk, de válogatok,azért kell rendelnem.

2009. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy ha nem találsz boltot interneten is nézz körül, www.teszvesz.hu és www.vatera.hu

teszveszen találtam is egyet rögtön:

[link]

2009. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 80/E melltartót hordok, a Tescóban vettem nagyon jó melltartókat, és nem volt olcsó! tényleg megvagyok vele elégedve, nem csalódtam
2009. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!