Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonykor: egy-két színű...

Karácsonykor: egy-két színű ruha és/vagy szoknya, színes, élénk színű ruhadarabok vagy flitteres, csillogós dolgok? Mit terveztek karácsony napjára felvenni?

Figyelt kérdés

Én a csillogós dolgok felé húzok jobban, de eddig mindenki "csúnyán" kioktatott, hogy az szilveszter, ez meg karácsony, nem illik a csili-vili ruha ehhez az ünnephez.

[link]


ez pl nagyon szilveszteres? én úgy gondoltam, hogy egy csillogós, ezüst szállal(nem az egész ilyen csillogós, csak épphogy) futtatott felső. Fekete szoknya, vagy szürke és fekete harisnya.


Hogyha szerintetek is túlzás, akkor inkább lemondok róla, nem szeretnék a rokonok között feltűnő lenni a ruhám miatt.


2012. dec. 7. 09:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!