Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bakancsról?

Figyelt kérdés

[link]


Az a helyzet,hogy rendőrnek készülök és szeretnék venni egy ilyen bakancsot meg amúgy is nagyon tetszik szerintetek megvegyem vagy egy lányon nem állna jól?? és melyik árat kell nézni a nettó árát vagy a bruttót??

Tudom,hogy a rendőrségen is ilyen bakancsom lesz majd és kötve hiszem,hogy még addig nőni fog a lábam mivel már most 42-es lábam van:) Most vagyok 7.-es és nagyon sokat edzek és tanulok,hogy bekerüljek az egyik legjobb rendvédelmis suliba:) Na szóval vélemények erről a bakancsról?? :) 13/L



2012. dec. 8. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
13 évesen ilyen cipőket nézegetsz? Ez nem teljesen normális... Plusz a 42-es lábbal is valami gond van, szerintem menj hormonvizsgalatra!
2012. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mégis miért kellene hormon vizsgáltra mennem? mert 42-es lábam van? ez nem akkora bűn szerintem:) amúgy meg miért baj ha ilyen cipőket nézegetek? én nem olyan vagyok mint a mai fiatalság,hogy ilyen rib@ncosan öltözködnek,már elnézést a kifejezésért:) szóval létszíves a kérdésemre válaszolj:D Nagyon szépen köszönöm^^
2012. dec. 8. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel mindennapi használatra de hát én nem is rendőrsuliba készülök.

Ha tetszik akkor nyugodtan vedd meg.Azt nem tudom melyik árat kell nézni de nézd inkább a bruttót, max majd kellemesen csalódsz!:)

Egyébként tényleg, minek kéne hormonvizsgálatra mennie???Nekem is 13 évesen hatalmas lábam volt.41-es.Azóta nem is nőtt!:D

16/L

2012. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bruttó árat nézd. Ha tetszik, hajrá és sok sikert a jövőre nézve!
2012. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:DD
2012. dec. 8. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!