Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a különbség egy Armani és...

Mi a különbség egy Armani és egy egyszerű szép öltöny között?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést, hogy ha elmegyek egy boltba, és szabatok egy öltönyt méretre, mondjuk gyapjúból, akkor mi a különbség egy Armani öltöny és e között?
2012. dec. 9. 20:30
 1/6 laci911 ***** válasza:
Az aki varja kb ugyanabból dolgoznak csak itt outlet anyagból ,én pl diesel kabàtom szövetét fedeztem fel a tavaji őszi kabàtokon...szóval keres egy ténylegjó szabót és varras senki nemfogja megmondani ,hogy az ferré ,armani ,vagy magyar....armani is gyàrtat itt címkében is maden is hungari van bele írva....
2012. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miben különbözik az adidas melegítő a másiktól? hát az adidas jeltől
2012. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is valami ilyesmire gondoltam, de kellett egy megerősítés. Köszönöm :)
2012. dec. 9. 20:43
 4/6 csokissüti002976 ***** válasza:
100%
kb: 500 000 :DD
2012. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A minőség.

Amúgy bírom az ilyen kérdéseket. Mi a különbség egy Ferrari és egy Suzuki között?

Mi a különbség egy Denon és egy Logitech hangszóró között? Mindegyik autó ugyanoda visz el, mindegyik hangszórón ugyanazt hallod.

A kérdés, hogy kinek éri meg a minőség a sokkal több pélnzt. Egy darabig kicsit több pénzért sokkal jobb minőséget kapsz, egy idő után megfordul a dolog, sokkal több pénzért kapsz kicsit jobb minőséget. Mivel egy jó minőségű termékhez mindennek minőséginek kell lennie. Kinek éri meg a kicsit jobb minőség a sokkal több pénzt?

2012. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

A minősége,szabása,testhez állósága,designja. Egy átlag szabó által szabott öltöny az a katasztrófa kategoria - vidéki lakodalmas utánérzet.


Ha pedig jó szabónál szabatsz,akkor annak is megvan az ára.

2012. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!