Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az nagyon gáz ha egy gatyát...

Az nagyon gáz ha egy gatyát hordok legtöbbször?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát... Egy gatyában ne nagyon menj ki ilyen hidegben az utcára, és főleg ballonkabátot ne vegyél fölé, mert még félreérti valaki... :)

Egyébként nem hiszem, nekem is vannak olyan ruháim, amiket jobban szeretek a többinél, ezeket én is gyakrabban hordom.

2012. dec. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom h ciki-e, de nekem csak 1 van összesen szòval azt hordom.
2012. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is csak egy van, nem akarok gatyára költeni amikor így is alig van pénz. Alapból spórolós vagyok csak anyám idegesít, hogy vegyek már gatyát, de arra nem gondol, hogy miből.. aztán meg kikapcsolják az áramot mint múltkor. Így is tartozik nekem 40 ezerrel. Csak érdekelt, hogy gáz e, mert én se nagyon szoktam figyelni, hogy ki milyen ruhába milyen gyakran van.. meg nem vagyok olyan igénytelen se.
2012. dec. 12. 14:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, bár a felsőt cseréld minden nap, így nem feltűnő.


Nekem is van, hogy ugyanaz a gatya rajtam van egy héten belül többször is. Egyrészt, mert bejött a hideg idő, s a szoknyákról át kellett térnem a farmerra, másrészt nemrég vettem, mert a többi farmerom mind lötyög, eláll a fenekemnél.

2012. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!