Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten márkás...

Manyica kérdése:

Hol lehet Budapesten márkás ruhákat nagyon olcsón venni?

Figyelt kérdés
Hol lehet Budapesten márkás ruhákat nagyon olcsón venni? Karácsony közeledtével jó lenne egy-két szép darabot beszerezni, nemcsak nekem, de ajándék gyanánt is. Külföldön, főleg Nagy Britanniában divat az órási nagy Outletek látogatása, ahol potom áron szerezhetsz be eredeti ruhákat! Valami ilyesmi van itthon szerintetek?

2012. dec. 13. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Van van :) Budapesten ugyan nem tudok, de én érdi vagyok, itt nyílt nem rég egy Outlet, nagyon jó cuccok vannak, divatosak, olyan márkák, amiket kb csak a Roland divatház forgalmaz.. :D és jó árban is vannak..
2012. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van egy outlet center pest közelébe.

[link]

2012. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
wesselényi utca 63- főleg mango
2012. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rákóczi út 8, mindenfelé inditex márkák vannak (zara, bershka, stradi stb) és nemzetközileg elismertek is(tom tailor, s. oliver, mexx... ) astoriához közel, én szeretem :)
2013. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!