Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a cipő?

Szerintetek jó ez a cipő?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=1v23JliHQfg

Vélemény?

Mennyit adnátok érte?


2012. dec. 15. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszetős, de egy idő után szürke lesz a kosztól meg portól, és rohadt nehéz tisztítani/tisztán tartani. Jól néz ki, de ezen okokból nem venném meg. Am max olyan 18-20 ezret szánnék rá.
2012. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó bizony xD Bár nekem egy kicsit túl fehér, de jól néz ki így is. Nekem ugyan egy Hi van, az olyan 25 körül volt. Ennyit ma is adnék érte.
2012. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 supra01 ***** válasza:

Naná, hogy jó! Ez egy etalon!

Air Force!

Alap NIKE típus!

Vedd meg ha tetszik!!!!!!

2012. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
meg is veszem, mert nagyon tetszik, de csak tavasszal, télen a hó meg sár miatt nehéz lenne tényleg tisztán tartani...
2012. dec. 15. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Jogos :D Akkor majd csak tavasszal lesz (még egy?) egy állat cipőd :D Esetleg másik színben nem jön be?
2012. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ebben a színben jön be a legjobban:) Most Nike Dunk High cipőm van, totál meg vagyok elégedve vele, és nem is látok sok embert ilyenben:)
2012. dec. 16. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Meglestem megint, tényleg nagyon jól néz ki ilyen színben is. Nekem ilyen van: [link]

Dunk? Azt is nagyon néztem egy időben, most sincs teljesen kizárva még :D

2012. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!