Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Columbia, vagy Sandstone?

Columbia, vagy Sandstone?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy vízálló átmeneti kabátot. Szerintetek melyik a jobb:

[link]

vagy

[link]



#túrázás #Columbia #utcai viselet #Sandstone #vízálló ruházat
2012. dec. 18. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam ki a Sandstone kabátokat de most vettem nem rég azt a Columbia kabátot a Dechatlonba.Nagyon szeretem.Rettentően meleg szerencsére jól néz ki és kényelmes nem nehéz.De te mit értesz átmeneti kabát alatt?Mert szerintem ez télre tökéletes lesz.
2012. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
-3 tól plusz 6 fokig , hideg időjárásra van egy marha meleg Icepeak kabátom,csak az nem vízálló.
2012. dec. 19. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerintem túl melegek lesznek neked.Én (nem vagyok fázós)-4 foknál sem tudtam becipzározni mert éreztem, hogy elkezdek izzadni.Nekem az egyik túra boltban ilyen időre valamilyen softshell dzsekit javasoltak ami szélálló és rétegesen öltözve még hidegebben is kitart viszont légáteresztő.
2012. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!