Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik ruhaboltba...

Szerintetek melyik ruhaboltba menjek, ahol kaphatok nőies/elegáns ruhákat, amiket hétköznap is hordhatok? És miket? (árkategória nem számít)

Figyelt kérdés
továbbá szerintetek hogy öltözködik egy elegáns/nőies/ízléses nő? (nem arra vagyok kíváncsi, hogy a 95% szerint így meg úgy, hanem, hogy ti, önálló egyének szerint :D)
2012. dec. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy elegáns, ízléses nő gyakran hord szoknyát (nyilván vannak olyan helyzetek, amikor ez nem praktikus viselet) harisnyával, magassarkúval v. csizmával. Úgymond kitűnik a tömegből (persze egy nőies megjelenésű, elegáns hölgy manapság alapból kitűnik a tömegből). Ritka nagyon az ilyen, sajnos. Általában csak szappanoperákban van rájuk példa. :-(

21/f

2012. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elegáns nő klasszikus darabokat hord, minőségi ruhákat. Figyel az alapanyagokra, inkább pamutot, selymet, kasmírt, gyapjút, szóval természetes finom anyagokat hord a sok műszálas, bolyhosodó holmi helyett. Egyszer olasz nőktől hallottam azt, hogyha találsz egy nadrágot, ami tökéletesen áll rajtad, akkor ha megteheted, vedd meg több színben, mert nagyon fontos, hogy jól szabott ruhákat hordjunk, olyat, ami igazán jól áll, viszonylag ritkán lehet találni. Aztán amellett, hogy általában klasszikus darabokat hord, szerintem fontos, hogy legyen néhány olyan holmija, ami mégis picit egyedibbé varázsolja, mondjuk színes selyemsál, néhány hangsúlyosabb ékszer. Személy szerint én beszereznék egy pár kényelmes, szép sarkú fekete és bézs magassarkút, egyszerű selyemblúzokat, egy jó bőrtáskát, szövetkabátot, ceruzaszoknyát, jól szabott nadrágot, olyat, ami igazán jól áll, harisnyákat, garbós, ejtett nyakú felsőket, néhány gyöngyökkel kivarrt darabot, mert az nagyon nőies. Sokakon látok nagyon jó ruhákat turiból, de én sosem voltam eddig szerencsés, ezért általában egyéb üzletekben szoktam vásárolni. A Zarában például a "woman" részlegen nagyon jó kis kabátokat lehet kapni, elegánsak, és viszonylag melegek, a nadrágjaik is egészen jók, nekem eddig nem nyúltak ki. Felsőből ha neten nézelődsz bármilyen furcsa, de az intimissimi fehérnemű boltban lehet sok szépet találni, főleg a tavaszi-nyári szezonban, sok szép csipkés, virágos blúzuk van, én legutóbb vettem ott egy mélybordó ejtett nyakú blúzt, és nagyon sokan megdicsérték. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe :)
2012. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Például Olivia Palermotól szerintem sok mindent lehet tanulni, ő nagyon elegáns nő:

[link]


De itt van ez a szett is hétköznapra, jobb időben, kicsit bohém, de mégis elegáns:

[link]

2012. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Mango/Zara/Promodra szavazok.
2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!