Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat még a kockás rakott...

Divat még a kockás rakott szoknya?

Figyelt kérdés

Barna kockás rakott szoknyát fekete harisnyával, csizmával és felsővel fel lehet venni vagy már gáznak számít? Csak iskolába gondoltam.

17/L


2012. dec. 19. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, sose néztem mi a divat. De nem is azért kell felvenni valamit mert divat. Ha tetszik akkor hordjad és kész.
2012. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Chanel pont most készül újra divatba hozni a skótkockás ruhadarabokat. Szerintem szerezz be hozzá egy hasonló sálat is és imádnivaló lesz a szetted;)
2012. dec. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Ennél bájosabb, nőiesebb megjelenést el sem tudnék képzelni!

Hordd bátran! Különleges leszel a sok farmeres tornacipős közt! :-)

21/f

2012. dec. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen felveszem, akár divat, akár nem. Bár, ha a Chanel tényleg visszahozza, akkor úgy tűnik, én a divat előtt járok egy lépéssel:)

Szerintem télen örök klasszikus egy rakott gyapjúszoknya, olyan angolos:) Éppen ezért imádom oxford stílusú cipővel és kötött kardival viselni.

2012. dec. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1:-)

Csak piros...

Hordanám, ha lenne hová..

2012. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hű, kedves VaniliaHime, te nagyon csinos lány lehetsz (a válaszod alapján legalábbis erre következtetek). Örülök, hogy vannak még ilyen lányok is, mint te! Csak így tovább! :-)

21/f

2012. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm 21 éves fiú (milyen rejtélyes megszólítás, nem?), nagyon aranyos vagy:)
2012. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szoknya fazonjától függ. Ha csípőszoknya, akkor nem venném fel, ha viszont felér a derekamig, akkor simán. :)
2012. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Tavaly még hordtam egyébként csak nem voltam benne biztos, hogy idén is felvegyem-e. De megfogadtam a tanácsokat és fekete harisnyával, csizmával meg egy fekete kötött garbóval volt rajtam.

2012. dec. 23. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!