Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek alapján nekem milyen...

Ezek alapján nekem milyen melltartó kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítenétek meghatározni, hogy milyen is kell pontosan? Eddig 70B-t hordtam, viszont ennek lent az ilyen "drótos-kosaras" része néha eléggé nyom, illetve bevág, így gondolom, hogy az kicsi. Viszont a mérettáblázat alapján 70A-s, vagy 75A-s jött ki. Nem tudom, hogy amikor megmérem, akkor beszívva legyen a levegő, mert úgy 77,84-et mértem, viszont kiengedve a levegőt 71, 82-öt. Tudnátok nekem segíteni, hogy ezek alapján milyet vegyek? Távol vannak a két mellem egymástól, mármint nem ilyen "közelülőek", elképzelhető, hogy ezért vág be a merevítős része?

Légyszíves értelmes válaszokat!

Előre is köszönöm!



2012. dec. 22. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ember, ne komplikáld túl. Ha szorít a 70/B, akkor próbálj fel egy 75/B-t, meg egy 70/C-t is, és az egyik tökéletes lesz.
2012. dec. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
A melltartó mérettáblázatok gyakran nem működnek.Szerintem az a biztos ha szépen rászánod az időd és egyszer egy boltban végigpróbálsz egy csomó melltartót.Amelyik jó rád az a méreted.A mérettáblázat szerint nekem 75A a méretem, a valóságban a 70-75C méretű melltartók jók rám.
2012. dec. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nyom, tehát körbe kicsi, akkor 75 vagy 80-asat vegyél.

A kosár méret meg hát... fel kell próbálni, de a leírt méretek alapján neked a B kosár nagy lehet, inkább A vagy AA kellhet szerintem.

2012. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%

Nem a melltartóméret táblázatok a rosszak, hanem az olcsó rosszul méretezett kínai, török stb. melltartók. Nem véletlenül van kitalálva a táblázat, eszerint kellene gyártani a melltartókat, csak nem mindig sikerül :)

A mellalatti körméretet szorosan kell mérni, a mellkörméretet lazán. (kifújt levegővel) Ha a drót szúr akkor valóban kicsi a melltartó. Szerintem próbálj 70C méretet, mert a drót a kosárrész, azza nem a hátad a nagyobb hanem a cicid. Ha a hátad is szorítja, akkor kell 75A-B. Én javaslom a jóminőségű melltartókat, tudom hogy drága, de sokkal tovább is bírja mint a 1-2000ftos kínai. Én néha durkálóban is szoktam találni szinte új, vagy új márkás melltartókat 5-800ftért. Ezek nincsennek félreméretezve.

2012. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!