Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy 19+...

Szerintetek gáz ha egy 19+ éves lány még mindig nem nőiesedik, hanem tini divat szerint öltözködik? (tornacipő, farmer, színes állatmintás felső, oldaltáska stb. )

Figyelt kérdés
Pl.: [link]
2012. dec. 23. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Gáz.
2012. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Van aki felnőttként is ilyenekben jár, ha illik hozzá és ez tetszik neki akkor semmi gond vele. Én már tiniként sem vettem volna fel ilyen ruházatot... anyum meg még 51 évesen is így néz ki. Színes, fiatalos. Nincs ezzel semmi gond. Mindenki öltözzön úgy ahogy neki tetszik.
2012. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Igen
2012. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
szerintem nincs baj ezzel.
2012. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
nem, bár 30 felett azért érdekes, de kifejezetten fiatalíthat egy +30as nőt egy ilyen stílus :D
2012. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem helyes, de úgyis mindenki ezt teszi szóval mindegy!

Őszintén, hol látni mostanság nőiesen öltözködő lányokat? Sehol! Inkább az a meglepő és különleges, ha valaki nem az általad leírt módon öltözködik.

2012. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azért aki 51 évesen így néz ki...
2012. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem tudom te hol élsz, de a környezetemben azért akad egy pár huszonos, fiatal, csinos NŐIES nő... :)
2012. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem addig, ameddig tényleg stílusosan hordja, és illik is hozzá, addig semmi baj nincs. Nem attól lesz egy nő igazán nőies, hogy akkor 18 éves kor után rögtön elkezd szoknyát-blézert-harisnyát-tűsarkút hordani, és az összes bizsuját lecseréli nemesfémre, mert ez így hülyeség. A nőiesség egyébként is kisugárzás kérdése. Ha vki látta az Álom luxuskivitelbent, és az utolsó jeleneteket... Audrey Hepburn még egy kinyúlt pulcsiban és igazi NŐ, minden porcikájában.

Ha ez a stílusod, hajrá! Ha rákényszeríted magad, hogy másban járj, lehet, hogy pár utálkozó vagy maradibb ember megnyugszik, de te biztos nem fogod magad jól érezni a bőrödben.

2012. dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 laci911 ***** válasza:
Csak olyat hordj amit szeretsz ha esetleg nem tetszik akkor hanyagold nem 1perc alat fogod ki találni ,hogy mi az ami tetszik .Férfi létemre nekem kb3 év és ezt magam erejéből jutottam el .De tény ne attól lesz valaki nőies ,hogy feszülő dolgokban mozog hanem attól ,hogy tudja mi teszik neki és milyen vissza jelzést kap majd vissza...Ha csak negativot akkor az lehet j? is mert sok nő irigy mert valaki tudja hova tart.
2012. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!