Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szerezzek ruhára pénzt?

Hogyan szerezzek ruhára pénzt?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, tudom, hogy most volt karácsony, de ruhát nem nagyon kaptam.

Szeretnék új pulcsit venni. Anyuékat nem akarom terhelni ezzel.

13/l



2012. dec. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
13 évesen semmi lehetőséged, szóval kérj valamelyik családtagtól.
2012. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add el azokat a cuccaidat, amiket meguntál pl. fb-n a lakhelyedhez legközelebb eső börzén és a pénzből vehetsz mást. De kérd ki a szüleid véleményét, hogy mennyiért add. Valózínűleg a félárnál kevesebbért tudod csak eladni.
2012. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eladhatsz pár régi cuccot, főleg ha már úgy is kinőtted. Jobb ehhez egy felnőtt segítségét kérni, nehogy átverjenek. Akár neten is eladhatod.


Barátnőkkel börzézhettek: összeszedsz pár cuccot, amit nem hordasz, meg ők is, és cseréltek, egyet-egyért, illetve egy nagy-két kicsi arányban, hogy mindketten jól járjatok.


Rengeteg kreatív oldalt találsz, ahol leírják, hogy tudod átalakítani/feldobni a régi cuccokat.

2012. dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!