Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre jó lenne ez az...

Szilveszterre jó lenne ez az 'összeállítás'?

Figyelt kérdés
[link] valami hasonlót szeretnék felvenni szilveszterre (sajnos nem találtam olyan képet ami jobban hasonlítana az enyémre), csak ezüstös színűben. Ehhez vennék fel egy hosszú nyakláncot, cicanadrágot és egy ehhez hasonló csizmát(sajnos ebből sem találtam olyat, amelyik jobban hasonlítana az enyémre) [link] ja meg a körmöm vörös lenne hozzá, hogy ne legyen olyan snassz az egész.:) ti mit gondoltok? nem túl egyszerű ez egy szilveszteri buliba?
2012. dec. 26. 18:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ebbe mész nagyon jól fogsz kinézni!!! nyugodtan vedd fel szilveszterre,és ha hosszabb a hajad (szerintem kösd fel közében lófarokba, így a hosszú nyaklánc is jobban érvényesül

ui. ezt még én is felvenném :DD

2012. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem szilveszterre való.
2012. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
hűha :DD köszönöm,most nagyon megnyugodtam mert már azon izgultam, hogy a legtöbben ruhát vesznek fel én meg ahhoz képest egyszerű lennék (bár néha a kevesebb több):D és valószínű, hogy megfogadom a tanácsod és lófarokban lesz a hajam :)
2012. dec. 26. 19:01
 4/32 A kérdező kommentje:
Akkor mi való egy 16 éves lánynak? :)
2012. dec. 26. 19:02
 5/32 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik :S
2012. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Először derék szoknyában akartam menni, csak az a baj, hogy később már biztos hideg lesz, és nem szeretnék fagyoskodni :)
2012. dec. 26. 19:05
 7/32 anonim ***** válasza:
0%

szerintem egy 16 éves lány, szilveszterre simán felvehet ilyeneket:


[link]


[link]

2012. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de ez annyira nem nekem való.:) nem érezném magam jól benne mert hozzám ez talán túl kihívó lenne:)
2012. dec. 26. 19:09
 9/32 anonim ***** válasza:
3%

akkor már legalább valami ilyesmi féle elegáns ing?:)


[link]

2012. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Hát még elgondolkodok rajta, mert ezzel a fazonnal mindig is hadilábon álltam :) de azért köszönöm a tippeket :)
2012. dec. 26. 19:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!