Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatok ilyen nadrágot?

Hol találhatok ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy terep színű nadrágot(vagy téli vagy a tipikus barnás-zöldes színű), ilyen sötétebb igényesebb nadrágot szeretnék, nem azt a piacos/kínai-t hanem aminek igényesebb a szabása, anyaga stb.

Láttam, hogy nőibe is egyre több ilyen terep mintás ruhát csinálnak, ami nem a tipikus katonai jellemet idézi, hanem egy divatosabb utcai/civil viseletet, így gondoltam hátha férfiben is alkot valamelyik cég.

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. dec. 27. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
de most te fiú vagy lány vagy?!
2012. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fiú. bocsi, ezt lehagytam. :D
2012. dec. 27. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
semmi baj xd :D new yorkerbe tuti van amire te gondolsz :P
2012. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ott szétnézek.:D
2012. dec. 27. 14:39
 5/9 supra01 ***** válasza:

Talán itt


[link]

2012. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ahha, ez már kezd hasonlítani arra amire gondolok, köszi szépen.
2012. dec. 27. 23:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Surplus RAw vintage nadrágok nagyon igényesek

Alpha industries cuccok is elég minőségi, és egyediek, de húzós is az áruk.

Thor Steinar cuccok is jók, pesten Almássy téren volt még anno a bolt,lehet ma is van, de neten rá lehet keresni, azok közt is vannak militarysabb félék, és igen jók, főleg a cargo farmerek. /oldalzsebes, katonasági szabású kék farmer pl. full jó/

viszont a:

BDU nadrágokat felejtsd el, nagyon ócskák viszont.Minden második proli csóreszen olyanok vannak, bénán néznek ki útcára.

2012. dec. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a SURPLUS-nál találtam elég jó nadrágokat.

A Thor Steinar-nál nem találtam terep mintás nadrágot, viszont tényleg elég igényes cuccokat csinálnak úgyhogy ha terepmintásat nem is, valami más biztos lesz onnal.:D Nagyon nagy segítség volt, még egyszer köszönöm!

2012. dec. 28. 15:38
 9/9 A kérdező kommentje:
a SURPLUS-nak nemtudsz esetleg valami Magyarországi közvetítőjét, vagy esetleg itt boltjukat(azt nem találtam)?
2012. dec. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!