Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszteri ruhatippek?

Szilveszteri ruhatippek?

Figyelt kérdés

Nemtudom, mit vegyek majd fel, és nem sok bulizós ruhám van, és tippeket várnék, akár valami koktélruhát vagy nadrág/szoknya felsővel, cipő milyen stb...Köszi, aki segítene! :)

17/L



2012. dec. 27. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont most választottam ki a szilveszterit is, mert ma este is bulizok és arra válogattam ruhát :)

Én fekete magassarkú csizmába megyek, sima fekete feszülős farmerban és egy fekete, a derekamon és a karomon feszülős, amúgy kicsit bő fekete felsőben, amin flitterek vannak meg kövekkel rá van írva hogy "paris". :)

2012. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nem rossz ötlet ! :)
2012. dec. 28. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha szórakozó helyre mész, akkor inkább egy miniruhát, ami fekete vagy sötétebb színű és tele van fliterekkel. Esetleg ha nem vagy oda a fliterekért egy klasszikusabb miniruha is megteszi. Mindenképpen magassarkút vegyél hozzá. Az lehet egy kicsit feltűnőbb, de maradhatsz a klasszikus feketénél. Mostanság vannak csipkével díszített magassarkúk. És ha véletlenül tömegközlekedéssel mennél vagy gyalog akkor alá vehetsz egy cicanadrágot, amit aztán ott leveszel.

Viszont ha házibuliba mész, akkor egy feszülős farmert/ cicanadrágot és valami csillogó felsőt vegyél fel, ami lehet buggyos vagy akár szűk. Cipőnek itt is a magassarkút ajánlom.

2012. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm !! És sminktippeket is írnátok? Nem tudom, mi lenne a legalkalmasabb...festett fekete hajam van, világoskék szemem és világos bőröm. Sima szemhéjtust használjak+szempillaspirál, alapozó és kis pirosító, vagy valami színes szemhéjfesték ?

Nem szórakozóhelyre megyek, de nem is házibuli lesz, mert nagyon sokan leszünk és ki van bérelve egy hely, szóval akkor vegyük szórakozóhelynek, de gondolom azért a smink ne legyen túl kihívó, és erős.

2012. dec. 29. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Én buliba sminknek mindig füstös szemet csinálok :) nekem a színes nem áll jól mert barna szemem és hajam van világos bőrrel és ha színes sminket használok olyan csúnya színe lesz a szememnek :S

fekete a szemed külső részére(V-ben), ezüst vagy fehér csillámos pedig a belső szemzugba :) sok sok szempillaspirál, szemceruza. Ha tudsz szép tusvonalat húzni az is, de én mindig elrontom :)

2012. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kék szemedhez a fekete füstös smink nagyon jól fog állni, mert nagyítja a szemed ha jól csinálod. Ha a színes szemhéjporokhoz rakaszkodsz/ vagy azt szeretnél akkor legyen meleg barna, meleg szürkésbarna, bronz, esetleg őszibarack színű. Vagy használhatsz sima tust amivel cicásan emeld ki a szemed. Ha a cicás sminket választod akkor használj vörös rúzst, ami szépen kiemeli a szádat (és nem mellesleg fehérebbnek fog tünni a fogad). Használhatsz csillámot is, de azt inkább a füstös szemnél. A színeknél a szemeiden van a hangsúly ezért elég a szádra egy kis szájfény. :)
2012. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :))
2012. dec. 30. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!